ADINIZ SOYADINIZ
E-POSTA ADRESİNİZ
TELEFONUNUZ
MESAJINIZ
Yiğitlerpen | Kurumsal | Hakkımızda
hakkımızda
kaliteli ürün anlayışıyla müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Eskişehir Pimapen Bayisi Yiğitlerpen bir Yiğitler grup şirketidir. Eskişehir’de perakende ve toptan işler için pvc sektörünün öncü markası pencereye adını veren Pimapen ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Kusursuz hizmet sunmak ve kaliteli ürün anlayışıyla müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Pimapen, kurulduğu ilk günden bu yana yaptığı markalaşma faaliyetleri, sektöre getirdiği yenilikler ve gerçekleştirdiği ilkler ile bugün Türkiye’de ve dünyada sürekli yükselmeyi hedefleyen bir istikrarla yoluna devam ediyor.

1982 yılında Pimaş tarafından kurulan Pimapen, başarılı ve sistemli çalışmalarıyla kısa sürede büyük bir büyüme gerçekleştirdi. Gelişen Dünya’ya entegre olan Pimapen, bugün, bulunduğu sektöre adını vererek PVC Profil sektöründe lider firmalar arasında yer almaktadır.

Pimapen, Kartepe’de teknolojik altyapı koşullarına uygun ekstrüzyon, lamine kaplama hatları ile kalıplarına sahip, profilin ideal koşullarda üretilip stoklanmasına olanak veren tesisleriyle dünya standartlarında üretim yapmaktadır. Pimapen, ürün gruplarında EN, RAL ve TSE kalite standartlarına uygun üretim yapmaktadır. Sürdürülebilir iş modeli ile ürün, satış ve satış sonrası hizmet süreçlerini Dünya standartlarında bir anlayışlı yönetmektedir.

Eskişehir Pimapen Temsilcisi Yiğitlerpen, Sektördeki uzman kadrosuyla lider konumda olmanın sorumluluğu ve bilinci ile başarılarını arttırarak çalışmalarına devam etmektedir.

haberler

haberler
YİGİTLERPEN haberler
NEDEN
PVC PENCERE

Günlük yaşamın vazgeçilmez maddelerinden bir tanesi hiç kuşkusuz, polimerdir. PVC (Poli Vinil Klorür), çok büyük olan…

Devamı...
YİGİTLERPEN haberler
FRANSIZ BALKON
NEDİR?

Önünde maksimum 50 cm’lik bir çıkıntı ve korkuluk bulunan bir balkon türüdür.Fransız balkon camlı olup...

Devamı...
YİGİTLERPEN haberler
ÇEVRE DOSTU
PİMAPEN

2015 yılında Avrupa ülkelerinin tamamlamakla yükümlü olduğu çalışmaları, çevreye olan duyarlılığımızdan dolayı onlardan…

Devamı...
tüm haberler

toplu işler
özel projeler

toplu işler
özel projeler
Yiğitlerpen Uzman kadrosu ile proje yetkililerine ürün ve çözüm danışmanlığı yapar.

İletişim formunu doldurarak yada telefon numaranızı danışma hattına bilgilerinizi bırakarak özel projeleriniz için özel çözümler alabilirsiniz.

İletişim

İletişim
ADRES

71 EVLER MAH. ERTAŞ CAD. NO:282/C
ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR

Haritada Göster
TELEFON
0222 600 00 03

iletişim formu

iletişim formu
ADINIZ SOYADINIZ
E-POSTA ADRESİNİZ
TELEFONUNUZ
MESAJINIZ